Ubytování

Naše ubytování

  • NABÍZÍME 14 lůžek + včetně 2 přistýlek (5 POKOJŮ) 
  • 4 POKOJE po 3 LŮŽKÁCH a 1 POKOJ po 2 LŮŽKÁCH

KAŽDÝ POKOJ má svoji vlastní koupelnou se sprchou, wc, fénem. Vše je  čisté, vkusné, nové a voňavé :-) Damaškové povlečení a froté ručníky s podložkou u sprchy jsou samozřejmostí.

JEDEN MALÝ KUCHYŇSKÝ KOUT s mikrovlnou troubou, velkou lednicí, rychlovarnou konvicí, stolkem a 4 židlemi pro všechny pokoje. K dispozici je i lyžárna

!! NOVINKA !! VŠECHNY POKOJE MAJÍ PŘÍSTUP NA VĚTŠÍ VENKOVNÍ TERASU - BALKON. Kde můžete posnídat, dát si odpolední kávičku, cigaretku a nebo si večer posedět s přáteli :-)

Výhody ubytování ve Šnekolendu

  • BEZPLATNÝ PARKING hned vedle baru Šnekolend
  • BEZPLATNÝ SKIBUS z autobusové zastávky, která je 150 m nad Šnekolendem!
  • KRÁMEČEK S DROBNÝM ZBOŽÍM A CUKRÁRNOU s domácími zákusky, kde se dají koupit parádní snídaně, svačiny,.... a s květinářstvým. Je ideálně hned naproti Šnekolendu, přes silnici
  • JSME POUHÉ 2 KM OD LYSÉ HORY- Horní domky a 1,5 km od STŘEDISKA STUDENOV. Šnekolend je přímo u hlavní silnice, 400 m od spodního náměstí na hlavním tahu.
  • V BAČKORÁCH PŘÍMO DO BARU, protože budete ubytovaní v Legendárním baru Šnekolend, nemusíte řešit žádný odvoz domů, nejste vázáni na čas, kdy si jít lehnout atd,.... a výborný sortiment drinků a v zimě i chutných jídel máte přímo u nosu :-)

"Všichni naši ubytovaní hosté automaticky dostávají 10% SLEVU NA KONZUMACI v našem legendárním baru Šnekolend, stačí se jen prokázat klíčem od svého  pokoje u našeho obsluhujícího personálu"

  • TI Z VÁS, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ POBAVIT, užít si večer v legendárním baru Šnekolend s jedinečnou pulzující atmosférou, maxi cocktail´s, párty drinky, aj.. je toto ubytování stvořené přímo pro vás. U nás se nudit nebudete :-)

Cena ubytování

LEDEN: 1 OSOBA / 1 NOC  =  1 000,- Kč

ÚNOR: 1 OSOBA / 1 NOC  =  1 100,- Kč

BŘEZEN: 1 OSOBA / 1 NOC  =  900,-

DUBEN AŽ LISTOPAD: 1 OSOBA / 1 NOC  =  600,-

SILVESTR: 29.-31.12   1 OSOBA / 1 NOC = 2 500,- (minimální pobyt 2 noci)

POZOR !             5  NOCÍ = 10% SLEVA        7  NOCÍ = 15% SLEVA

1 PŘISTÝLKA  =  300,- lze použít do třílůžkového pokoje

! vždy jsou do ceny za jednu noc zahrnuty veškeré poplatky, cena je finální !

  • REZERVUJTE PROSÍM NA736 610 252-1  nebo na e-mail: snekolend@seznam.cz - v obou případech Vám rádi poskytneme bližší info
Šnek