Program

Šnek

ZIMNÍ ČTVRTEČNÍ DĚTSKÉ PÁRTY 18.00-20.30. / 1. 1.—31. 3.

ZVEME VÁS NA  tyto pravidelné ČTVRTEČNÍ DĚTSKÉ PÁRTY v zimních měsících tak oblíbené :)  "VSTUPNÉ GRÁTIS"

Jsou vhodné pro rodiny s dětmi z hotelů, penzionů a pro hosty z blízského okolí i místní. Pro všechny, kteří chtějí svým dětem dopřát nezapomenutelný podvečer v legendárním baru Šnekolend

VEZMĚTE DĚTI K NÁM NA DĚTSKOU PÁRTY A DĚTI VÁS BUDOU MILOVAT  :-)

Tato akce s hudbou, koktejly pro děti i dospěláky za akční ceny je příjemné zpestření vašeho pobytu na horách a je odměnou nejen pro vaše děti :))

Jste skupina s minimálním počtem  20 dětí?  / škola v přírodě, volejbalové, fotbalové družstvo atd,..... /  Tuto párty si sami můžete objednat. Rezervujte si ji prosím minimálně 5 dní předem na: 736 610 252.    Těší se na vás tým Šnekolend :)

PLANTERAY CUT & DRY / ...... novinka

Představujeme novinku PLANTERAY CUT& DRY rum. Těší nás, že patříme mezi první  bary v republice, kdo vám tento rumový poklad může nabídnout

Valí se do Šneka PLANTERAY CUT& DRY COCONUT :))

  •  harmonie 100% řemeslného rumu z Barbadosu a dužiny místních kokosových orřchů
  • na jeden litr rumu se sdělá jeden celý kokosový ořech
  • intenzivní chuť kokosové dužiny, skořice, pepře a v závěru vanilky. 

Už od tohoto víkendu u nás na baru a pozor -  není to elixír :-) a vzhledem ke spotřebě kokosových ořechů PLANTERAY CUT& DRY COCONUT se vyrábí v omezeném množství!

PAINKILLER / 22. 1.—29. 2.

PAINKILLER je bohatý a ovocný koktejl, který je věrný svému názvu – vyléčí to, co vás trápí :-) takže od této středy v nabídce na našem baru !!

Namícháme ti ho z rumu Appleton reserve, který je skvělým základem pro rumové koktejly. Anasová a pomerančová šťáva s přidáním muškátového oříšku udělá z  PAINKILLER velmi osvěžující koktejl plný chuti a vůní caribicu.

Do odvolání za závádějící akční cenu 155,-  u nás na baru :-)

Šnek