Program

Šnek

OPĚT OTEVŘENO / ..... pravidelně v pátek a v sobotu

Těšit se můžete nejen na ALKO NOVINKY, vaše oblíbené koktejly, ale i na nově upravenou konstrukci se světly a laesery, na krásnou fungl novou barovou desku a také na nás Šneky a spol :-) Protože my se už na vás všechny těšíme moc a moc !! :-)

Takže čau čau o víkendech, na dobrém drinku, pokecu a prostě jen tak si posedět konečně opět v baru a užít si to společně :-)

NOVINKY NA BARU / ..... to chceš ochutnat :-)

Novinka od italského vinařství, které světu představilo vůbec první italské šumivé víno a které oslavilo již 170 let od založení.

Prosecco Rosé D.O.C. bylo v roce 2020 nově zařazeno do apelace Prosecco D.O.C. a představuje tak zcela novou kategorii. Ačkoliv se růžová šumivá vína vyráběla již dříve, nesměla nést označení Prosecco.

NOVINKY NA BARU / ..... to chceš ochutnat :-)

Vychutnávejte s labužnickým lenošením. Tenhle LAZY DODO / LÍNÝ DODO pochází z nejkrásnější plantáže Mauricia a svým jménem připomíná nejslavnějšího obyvatele tohoto ostrova. Dnes už vyhynulý blboun nejapný, známý také jako dronte mauricijský, je stále součástí státního znaku. Lazy Dodo připomíná, že stejný osud může potkat i další ohrožené druhy.

ON - LINE DEGUSTACE NO.1 / ... mrkni

Klikni na odkaz a bav se s námi :-). 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=138899361435036&ref=watch_permalink

Whisky ambasador MICHAL Marešovský dále ambasador Fernetu PETER Bobula, oba od firmy STOCK s  barmankou Milen, vám ukážeme, jak správně namíchat 2 oblíbené koktejly jako je OLD FASHIONED a SOUR . Použili jsme tyto whisky: MAKER'S MARK, LAPHROAIG. Co dodat, degustace se povedla a koktejly chutnali skvěle. Užijte si to :-)

ON - LINE DEGUSTACE NO. 2 / ...... shlédni

Klikni na odkaz a bav se s námi :-)

https://www.facebook.com/watch/live/?v=442417530201583&ref=watch_permalink

...... Rumový ambasador VIKTOR Gleich,  ambasador Fernetu PETER Bobula, oba od firmy STOCK s  barmankou Milen, vám ukážeme, jak správně namíchat 3 oblíbené koktejly jako je OLD FASHIONED, SOUR a DARK AND STORMY. Použili jsme tyto rumy: REPUBLICA EXCLUSIVE, PAMPERO ANIVERSARIO a ABUELO 7.  Tato druhá degustace se opět povedla :))

 

Šnek