Pořádání akcí

Skupinové akce

Vyznačujeme se tím, že vždy klademe velký důraz na konkrétní představy a přání klienta, snažíme se maximálně vstříc požadavkům. Na každou akci jsme zvyklí připravovat nabídku zvlášť, dle představ a finančních možností klienta.

Vždy si necháváme záležet na vhodnosti, ale především na vkusnou kombinaci podávaných nápojů a jídel. Vše je vždy čerstvé a zaujme nejen pohledem, chutí, nápadem, ať už jste zvyklí na sladké či slané, teplou či studenou gastronomii.

„Vaše přání se pro nás stalo výzvou, jak prezentovat náš catering um.“

Pořádáme:

  • oslavy narozenin
  • rozlučky se svobodou
  • dětské párty
  • firemní večírky
  • svatby
  • catering s koktejly a profi barem

Dětská party

Velmi oblíbená párty, která se stala nedílnou součástí našich programů. Je určena pro skupiny dětí s minimálním počtem 20 dětí plus doprovod dospělých (vhodná pro školy v přírodě, různá dětská soustředění, sportovní kurzy, volejbalová družstva,...)

Tuto akci s hudbou, balonky, koktejly pro děti a dospěláky za akční cenu si můžete sami objednat. Rezervujte si ji prosím minimálně 5 dní předem na tel: 736 610 252.

Dětskou párty pořádáme vždy po večeřích v čase 19.00—21.00 po domluvě max do 22.00  

Děti, které tuto akci dobře znají, se na ni pečlivě připravují. Masky, malování kostým, nic nenechají náhodě. Pro učitele je tato dětská párty dobrým motivačním artiklem, jak udržet děti celý pobyt v klidu a za odměnu ke konci dostanou dětskou párty v legendárním baru Šnekolend. Provozní režii řešíme individuálně v den objednávky párty

V zimní sezoně jsou pravidelné ČTVRTEČNÍ DĚTSKÉ PÁRTY od 18.00 do 20.30 – vhodné pro rodiny s dětmi z hotelů, penzionů, pro hosty z blízského okolí i místní.

Z tohoto důvodu nebereme bez předchozí domluvy žádné skupiny, děkujeme za pochopení

Šnek