Program

Šnek

"KUANTRÓ FIZZ" / Šťastná hodinka po celý červenec 22.00 - 23.00

Vyzkoušejte lehký drink s těžkým jménem “KUANTRÓ FIZ”

Osvěžující šťavnatý drink za ... 80,- 
Šťastná hodinka  mezi 22-23.00 ... jen za 60,- 

Tento drink se stane součástí baru Šnekolend, tak jako třeba Aperol spritz. Přijdte na NOVINKU, která se brzy stane KLASIKOU.    

KRKONOŠSKÁ KUCHYNĚ / 21. 7.

Město Rokytnice Vás všechny zve již na 4. ročník KRKONOŠSKÉ KUCHYNĚ, nejočekávanější krásná akce na náměstí tohoto léta v Rokytnici nad Jizerou !!!

.... a my za Šnekolend se připojujeme. Budeme tam opět s profi cocoktail barem, pravým Krkonošským kyselem a zvěřinovým guláškem

A nezapomeňte, že po této akci je v našem baru Šnekolend tradiční  AFTER PÁRTY   !!!  LETNÍ SILVESTR  !!!  :-) a to pojedeme do ranních hodin. Muzika na přání, promo akce, welcome drinky,....   

LETNÍ SILVESTR s JOHNNIE WALKER / 21. 7.

Tímto vás všechny zveme na každoroční LETNÍ SILVESTR, after párty po akci Krkonošská kuchyně v Rokytnici na náměstí. Připravili jsme si pro vás krásnou akci s Johnnie Walker red a Johnnie Walker black a luxusními svátečními CILINDRY, co musíš mít :-)

  • WELCOME DRINK Sangria
  • DÁRKY cilindry, odznáčky,...   
  • AKČNÍ DRINK Johnnie Walker red  x  cola...... 50,- !   Jahnnie Walker black ..... 55,-
  • MAXI KÝBLE, PÁRTY DRINKY, SKVĚLÁ HUDBA, PULSUJÍCÍ ATMOSFÉRA,.....

 ...., a budeme praskat ve švech. Nezapomeň, toto není jediná akce v tomto měsíci s dárky :) TĚŠÍME SE NA VÁS VŠECHNY :))

S JELÍNKEM TO JEDE :)) / 27.–28. 7.

LETNÍ PÁRTY S JELÍNKEM

R.JELÍNEK a jeho HRUŠKOVICE s hruštičkou, malý zázrak na jazyku :)

Přijďte se pobavit  a popít, ale především vysoutěžit luxusní PRAKTICKÉ dárky za panáky: SLAMÁK, PENĚŽENKA DO VODY, SLUNEČNÍ BRÝLE,..........                HRUŠKOVICE  R.L.   JEDEEEEEÉÉÉÉÉÉÉÉ ....    :-)

Šnek